VELKOMMEN TIL PROTREATMENT

Fysioterapi:
Diagnosticering, behandling
og træning

Hos ProTreatment sætter vi patientens individuelle skade
og behov i centrum via progressiv behandling. 

VI SØGER
FYSIOTERAPEUTER
Vi søger en fysioterapeut til vores klinik i Ballerup (Storkøbenhavn).
Vi søger en fysioterapeut til vores klinik i Svinninge (Vestsjælland).
Vi søger en fysioterapeut til vikariat i Nørresundby (Aalborg)
Læs mere her

______________

ONLINE-BOOKING
Vi gennemgår i øjeblikket et systemskift, så der kan opleves problemer med online-booking.
Vi beklager ulejligheden, og vi opfordrer til, at man, hvis man oplever problemer, kontakter klinikken telefonisk eller pr. mail.

// 6. juni 2024

Find din fysioterapeut

Sjælland

PROTREATMENT JORCKS PASSAGE (Kbh. K.)

Skindergade 31, 2. sal
1159 København K
TLF: 33 14 23 60 // MAIL: jorcks@protreatment.dk

PROTREATMENT ALBERTSLUND – STATIONSPORTEN

Stationsporten 9
2620 Albertslund
TLF: 22 38 71 24 // MAIL: albertslund@protreatment.dk

PROTREATMENT ALBERTSLUND – KANALGADEN

Kanalgaden 4, 1. tv
2620 Albertslund
TLF: 43 64 50 90 // MAIL: albertslundkanalgaden@protreatment.dk

PROTREATMENT HILLERØD

Hostrupsvej 21
3400 Hillerød
TLF: 48 26 63 12 // MAIL: hillerod@protreatment.dk

PROTREATMENT BALLERUP

Banegårdspladsen 3-5, 1. sal
2750 Ballerup
TLF: 44 65 17 00 // MAIL: ballerup@protreatment.dk

PROTREATMENT HERLEV

Stationsalléen 42
2730 Herlev
TLF: 41 66 66 84 // MAIL: herlev@protreatment.dk

PROTREATMENT HELSINGE

Vestergade 7F
3200 Helsinge
TLF: 48 79 53 04 // MAIL: helsinge@protreatment.dk

PROTREATMENT DRAGØR

A.P. Møllers Allé 43C
2791 Dragør
TLF: 23 98 49 59 // MAIL: klinik@protreatment.dk

PROTREATMENT ÅLSGÅRDE

Ålsgårdecentret 1, 1. sal
3140 Ålsgårde
TLF: 25 26 99 04 // MAIL: alsgarde@protreatment.dk

PROTREATMENT SLANGERUP

Kongensgade 25A
3550 Slangerup
TLF: 47 33 36 38 // MAIL: slangerup@protreatment.dk

PROTREATMENT REGSTRUP

Gl. Skovvej 158
4420 Regstrup
TLF: 73 70 99 04 // MAIL: regstrup@protreatment.dk

PROTREATMENT NÆSTVED

Sct. Jørgens Park 34
4700 Næstved
TLF: 55 72 43 22 // MAIL: naestved@protreatment.dk

PROTREATMENT NYKØBING SJÆLLAND

Jernbanevej 8
4500 Nykøbing Sjælland
TLF: 59 91 24 77 // MAIL: nykobingsj@protreatment.dk

PROTREATMENT SVINNINGE

Hovedgaden 7
4520 Svinninge
TLF: 31 48 95 35 // MAIL: svinninge@protreatment.dk

PROTREATMENT TISVILDE

Tisvildevej 28
3210 Vejby
TLF: 73 70 99 77 // MAIL: tisvilde@protreatment.dk

 

Jylland

PROTREATMENT AARHUS C

Vesterbro Torv 1-3, 6. sal
8000 Aarhus C
TLF: 86 66 88 99 // MAIL: aarhusc@protreatment.dk

PROTREATMENT AARHUS N

Niels Juels Gade 82B
8200 Aarhus N
TLF: 86 66 88 99 // MAIL: aarhusn@protreatment.dk

PROTREATMENT TINGLEV

Jernbanegade 32
6360 Tinglev
TLF: 74 64 32 64 // MAIL: tinglev@protreatment.dk

PROTREATMENT ÅBYHØJ (AARHUS)

Silkeborgvej 202
8230 Åbyhøj
TLF: 22 22 51 01 // MAIL: abyhoj@protreatment.dk

PROTREATMENT RØNDE

Hovedgaden 40, 8410 Rønde
8410 Rønde
TLF: 86 37 24 44 // MAIL: ronde@protreatment.dk

PROTREATMENT VIBORG

Vesterbrogade 8, 3. th
8800 Viborg
TLF: 86 62 29 79 // MAIL: viborg@protreatment.dk

PROTREATMENT NØRRESUNDBY (AALBORG)

Brotorvet 5
9400 Nørresundby
TLF: 98 17 12 09 // MAIL: norresundby@protreatment.dk

Behandlinger

Patienthistorier